Banes per qira

Jepet me qera nga: Banes 29 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Sallon me kuzhin dhe nje dhom gjumi
Banesa osht ne katin e 6 Ashensori funksional
E mobiluar e gatshme per banim
Perparsi kan familjart
Adresa L.Spitalit Rr.Muharrem Fejza
Qmimi i diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim