Banes per te huaj

Jepet me qera nga: Petrit 09 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera per te huaj.e renovuar komplet me shije.ka xy dhoma xhumi.dhoma e dites me trpezari dhe kuzhin.ka rezervoar per uj 24 ore.dhomat e fjetjes jan ne lindje dhe perendim.dhoma e dites ne jug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim