Banes per zyre me qira ne Qender

Jepet me qera nga: Real Estate&Consulting 03 Mar 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Japim 2 banesa me qira ne katin e 1 .te pershtatshme per afarizem . banesat mund te ipen ndaras ,si dhe bashk me qira .

Nje banes posedon 100 m2 tjetra 100m2 gjithsejt 200m2 ne dispozicion

Qmimi per nje banes 1.000 EURO

Adresa .Qender te Kinemaja Abc
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
044957892
recagency.ks@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim