Banes perball AAK me qera dy dhoma dhe sallon

Jepet me qera nga: Kajtazi 03 Dhj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet per familjar
Ka kete renditje
Sallone kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim