Banes te parku i qytetit

Jepet me qera nga: Fehmije 09 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ka dhom gjumi sallon me kuzhin ballkon dhe banjo . E mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim