Banes

Jepet me qera nga: Xhemail 07 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Veternik,afer Grand Stores.
Banesa esht 66 m2,ka nje dhom te gjumit nje te pritjes,kuzhinen,banjon,dhe ballkonin....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim