Banes

Jepet me qera nga: Veprim 25 Mar 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohen dy banesa me qira mund te leshohen te dyat bashk ose ndaras komplet te mobiluara banesat kan ket renditje sallon kuzhin banjo dhe dy dhoma uj 24 nxemje te gjitha per informata mund te lajmrohi ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim