Banesa EXCLUSIVE me QIRA ne DARDANI

Jepet me qera nga: Range Rover 03 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera (qira) ne lagjen Dardania në Prishtinë .
Banesa gjindet ne katin e 5-ste ka lift ,eshte e mobiluar komplet.
Banesa ka kete renditje:
dhomë gjumi ,
dhomë dite ,
kuzhine
dhe truezari ,
banjo dhe
2 balkona .
Banesen e leshoj vetem per familiar ose studente.vajza .
Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim