Banesa Me Qira te Tresheshirat Afer'RaiffeisenBank

Jepet me qera nga: Fidan 07 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: te tre sheshirat,afer Raiffeisen Bank
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Banesa te tre sheshirat,afer Raiffeisen Bank
Banesa ka gjithsejt dy dhoma,Kuzhine me trapezari,banjo,ballkon
Banesa eshte ne katin e V-te dhe eshte komplet e mobiluar
Qmimi 250 euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim