Banesa e mobiluar Ulpiane 230€

Jepet me qera nga: Valon 21 Mar 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira Banesa e mobiluar dhe shume e përshtatshme për banim ne rr. "Henri Dunant"-Ulpiane.
Banesa ka:
Sallon
Kuzhine
Dhome te gjumit
Banjo dhe
Ballkon
Banesa ndodhet ne qendër t’Prishtinës, afër me t’gjitha institucionet dhe posedon nxemje qendrore (termokos).
Per informacione me te hollesishme na kontaktoni ne
049106050
email: valonis80@hotmail.com
viber: +436805521579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim