Banesa ekasa e mobiluar afer ministrise se shendet

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Dega 22 Tet 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 350
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
jap me qera banesen afer ministrise se shendetsise ne lagjen Arberia. Banesa ka nje dhom gjumi, dhom dite te madhe me kuzhine pamjen shum te bukur, e mobiluar dhe e rregulluar shum bukur. Cmimi 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim