Banesa iper me qera kati 1.

Jepet me qera nga: Muharrem 05 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira afer Furres Qerimi 1. Banesa gjendet ne katin e 1 dhe ka dhome gjumi sallon kuzhin teras dhe shpaiz,gjithashtu ka edhe WIFI free.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim