Banesa ipet me qera €250

Jepet me qera nga: Arton Asllani 11 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar kati i 4 lirohen prej 01.12 kush eshte i inreresuar mund tja dergoj dhe fotot.banesa gjendet ne lagjen kalabria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim