Banesa ipet me qera

Jepet me qera nga: Fita 08 Pri 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qera
Banesa gjendet ne bregun e diellit
Afer shkolles fillore mbrapa postes se vogel
Banesa gjendet ne katin e pare dhe eshte komplet per banim
Banesa ka 50m2 dhe ka ket renditje
Dy koridora
Dhom pritje ( fjetje)
Kuzhin ndaras me trepezari
Ballkon
Banjo
Qmimi 200 €
Tele..044105394
Viberi +37745606097Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim