Banesa ipet me qera në Prishtinë

Jepet me qera nga: Erion 07 Gsh 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl,Nr.38
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Gjindet ne bregun e diellit afer bankes rajfajzen.Ajo ka 2 dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen e re,banjon e re dhe nje dhome te vogel te punes 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim