Banesa ipet me qera

Jepet me qera nga: Muharrem 11 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i Dilellit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira ne lagjen bregu i diellit,afer furres Qerimi 1.Banesa gjendet ne katin 1 dhe ka dhome gjumi,sallon dhe kuzhin,shpaiz,wc gjithshtu dhe WIFI FREE.
tel:+38649118885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim