Banesa ipet me qira te salla 1Tetori Prishtinè

Jepet me qera nga: Rilind Krasniqi 23 Nën 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira 90m2 ne katin e pare sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo koridor dhe 35 m2 teras e mobiluar komplet qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim