Banesa jepet me qera ne Bregu Diellit

Jepet me qera nga: Dafina Osdautaj 04 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu Diellit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa jepet me qera ne Bregu Diellit mati 1 Lagja Dafina.

Banesa ka salon, kuzhine, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, terass, bodrum dhe parking ne garazh.

Banesa eshte e mobiluar.

Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne dafina.osdautaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim