Banesa jepet me qera ne Bregu Diellit

Jepet me qera nga: Dafina Osdautaj 17 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu Diellit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa jepet me qera ne Bregu Diellit Mati 1 Lagja Dafina. Banesa ka kuzhine, salon, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, teras, parking ne garazh, bodrum. Banesa eshte e mobiluar dhe moderne. Nese jeni te interesuar me kontaktoni ne email taulant_1997@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim