Banesa jepet me qera ulpian

Jepet me qera nga: Mufail 24 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banesen me qira: banesa i ka dy dhoma te fjetjes dhe dhomen e pritjes me kuzhin,banesa gjindet ne Ulpian,afer Aeances,tel 044263638 dhe 049485799
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim