Banesa jepet me qera

Jepet me qera nga: Luan 19 Gsh 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte me gjith inventarin e nevojshem.
Banesa eshte 2 dhomshe : dhom gjumi dhe dhom ditore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim