Banesa kati i par bashkebanuse Vajza studente

Jepet me qera nga: Lindi 05 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shaip Spahiu Nr .4 Parku Qytetit Pr
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banes Kati i par i banimit , dy dhoma gjumi 6 shtreter kuzina dhe banjo .Pagesa Mujor 50Eu / per person , pluse shpenzimet Rryma uje .
tel 045699221 ose tel 049238650 .
Banesa kati i par bashkebanuse Vajza studente ose te punsuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim