Banesa leshohet me qera

Jepet me qera nga: Milazim Bajrami 23 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa njedhomeshe leshohet me qera nga 1Marsi eshte e lire gjendet te posta kryesore ne Dardani ne katin perdhese e pershtatshme per qifte dhe studente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim