Banesa me QIRA ne Dardani

Jepet me qera nga: Hazir 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me QIRA Banesa ne Dardani me 2 dhoma gjumit, dhome dites, kuzhine, banjo, ballkon dhe Ngrohje Qendrore e qytetit (Termokos). Banesa leshohet per kohe te gjate.
Cmimi 300 euro
Tel. 044/283-352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim