Banesa me QIRA ne Dragodan

Jepet me qera nga: Hazir 02 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Komuna e re
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Banesa ne Dragodan, ndertim i ri, kati 2, ka 2 dhjoma gjumit, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon. Leshohet per kontrate afatgjate.
Cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim