Banesa me Qera

Jepet me qera nga: Egzon Shala 02 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera per familjar apo studenta/e banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje: Sallonin (Qendrimi Ditore), Kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, koridor dhe banjo, te gjitha te mobiluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim