Banesa me Qere ne Dardani

Jepet me qera nga: Fatmir 18 Gsh 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jep banesen me qere ne Dardani te Korrizi

Banesa posedon 1 dhom dite 1 dhom gjumi 1 kuzhin dhe 1shpajz, 1 Banjo dhe 1 Balkan

Qmimi sipas Marrveshjes TEL:044470350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim