Banesa me Qira Emshir

Jepet me qera nga: Milazim 18 Jan 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri nga kompania "Nartel",
Banesa ka uji dhe sigurim fizik 24 h, posedon parking te jashtem me sigurim fizik,
Mobilim eshte shume extra,
Banesa leshohet me 28.02.2016, munde te rezervohet ma heret.
Banesa preferohet te leshohet per nje person apo qifte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim