Banesa me Qira Emshir

Jepet me qera nga: Milazim 18 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 37 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ndertim i ri afer hotel Nartelit ndertim nga Narteli, Banesa ekstra e mobiluar, ka parking dhe sigurim fizik 24 h,ka uji 24 h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim