Banesa me Qira ne Dragodan , perball Komunes se re

Jepet me qera nga: Al Agency 08 Qer 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan- Perball Komunes se re
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qira ne Dragodan
Banesa gjendet perballë komunes se re.
Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje

* 2 dhoma gjumi
* Sallon me kuzhinë
* 2 banjo
* Shpajz

Per me shume : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim