Banesa me Qira ne Kalabri pa Mobile - Kodi 1296

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City Sot 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Afer EXDC
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa me Qira pa Mobile ne Kalabri - Kodi 1296

Lokacioni: Rruga e Veternikut Afer Kompleksit EXDC

Siperfaqe 65 M2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Siperfaqe 85 M2

Renditjet

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Parking
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Objektit
- Kamera Sigurie
- Kompleksi eshte Ndertuar nga Kompania KONAK

- Ne çmim perfshihet mirembatja e hymjes dhe lifti

Çmimi €170 - Banesat 1 Dhomshe
Çmimi €210 - Banesat 2 Dhomshe

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Kliko Ketu - Banesat me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim