Banesa me Qira

Jepet me qera nga: kastriot 10 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet banesa me qira ne Dragodan gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti. Banesa eshte e mobiluar me sende te reja.
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo wc dhe shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim