Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Refik 30 Jan 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ,e cila gjendet ne qender afer hotelit " Grand" ,banesa eshte ne katin e - I - re, ka dhomen e dites, dy dhoma gjumi, kuzhinen dhe banjo.Banesa eshte e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim