Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Refiku 25 Jan 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj baensën me qira në Qendër afër Hotelit " Grand " , kati i - I- . Banesa ka dhomën e ditës, dy dhoma gjumi , kuzhinën , ballkonin dhe banjon. Banesa është e mobiluar dhe ka ngrohje të qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim