Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Refik 25 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në qendër afër Hotelit " Grand" , kati i - I - . Banesa ka dhomen e ditës, dy dhoma gjumi, kuzhinen dhe banjon, është e mobiluar dhe ka ngrohje qendrorore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim