Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Refik 27 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në qendër afër Hotelit "Grand" e cila gjendet në katin e - I - . Banesa ka dhomen e ditës, dy dhoma gjumi , kuzhinën , banjon dhe ballkonin. Banesa është e mobiluar dhe ka ngrohje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim