Banesa me qera 'Bregu i Diellit'

Jepet me qera nga: Hysen Rushiti 01 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoje Banesen me qera ne 'Bregu i Diellit' afer shkolles iliria dhe statcionit ,Kati i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim