Banesa me qera. L.Spitalit (Viva Fresh-rrethi)

Jepet me qera nga: Fadili 20 Gsh 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesat në lagje të spitalit (viva fresh te rrethi) kati i pare dhe kati i tretë. Banesat janë të reja dhe të pa banuar më pare. Janë bukur të mobiluara dhe të përshtatshme për banim.
Uji nuk ndalet-zgjidhje alternative-me rezervuar.,lift etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim