Banesa me qera

Jepet me qera nga: Arben 18 Jan 05:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian ne ndertesen Beni Dona. Banesa ndodhet ne katin e 6 me lift. Posedon nje dhome gjumi, sallon, kuzhin dhe banjo. E mobiluar me te reja. Per me shum informata kontaktoni ne nr. 044 163-324 & 045 534-192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim