Banesa me qera

Jepet me qera nga: Driton 29 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera banesa gjindet ne dardani afer restorant dubrovnikut
Banesa gjindet ne katin e 3 banesa esht e mobiluar dhe esht e lir prej 01.02.2016
Uij rrym lift 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim