Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 12 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti
Banesa ka
Dy dhoma gjumi
Dhoma dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Shpaiz
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim