Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 16 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti eshte e mobiluar
Banesa ka
Dy dhoma gjumi
Dhoam dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Ballkon
Shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim