Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 16 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa jepet me qera gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti
Banesa eshte e mobiluar
Banesa ka
Sy dhoma gjumi
Dhoma dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Shpaiz
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim