Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 21 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti eshte e mobiluar
Banesa k
Dy dhoma gjumi
Dhoma dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Ballkon
Shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim