Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 21 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje nga qyteti
Banesa ka
Dy dhom gjumi
Dhoma dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Shpaiz
Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim