Banesa me qera Dragodan

Jepet me qera nga: Kastriot 25 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet permbi rrug te trenit me pamje ka qyteti
Banesa ka
Dy dhoma gjumi
Dhoma dites me kuzhine
Banjo dhe wc
Ballkon
Shpaiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim