Banesa me qera Prapa Teatrit-Hotel Sirius#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prapa Teatrit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera prapa teatrit tek Hotel Sirius.Banesa eshte super suksoze me te gjitha mobiljet e nevojshme.Preferohet per familjar ose cifte.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon-Kuzhine
2) 2-Dhoma Gjumi
3) Banjo
4) Shpajz
5) Koridor
6) Ballkon
7) Nxemje qendrore

banesa ka uje dhe rryme 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim