Banesa me qera Prapa teatrit#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Zeki Shulemaja
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera prapa teatrit.Banesa eshte ndertim i ri dhe e perkryer per banim.Banesa ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Ballkon
5)Koridor
6)Shpajz
7)Parking

Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim