Banesa me qera Ulpiane

Jepet me qera nga: Viber 19 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera, 2 dhima gjumi, sallon dhe kuzhine, gjithashtu 2 ballkona, me pamje nga parku i Ulpianes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim