Banesa me qera afer Hotel Afes mahalla e Muhaxherv

Jepet me qera nga: Mentor 02 Tet 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qera afer Hotel Afes mahalla e Muhaxherve kemi 1 dhome gjumi dhe 2 banesat jane te mobiluara me te gjitha paisjet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim